Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • james001

    veterán

    válasz Xerxész #16 üzenetére

    SPOILER
    Az még egyébként nem derült ki hogy akit a jelenben irányítunk a Rogue-ban,az ugyanaz a csávó vagy más aki a 4-ben is volt,mondjuk már nem is emlékszem hogy végződött a BF-ben a jelen szál... :D Konkrétan még az se derült ki hogy Shay mi után kutat,ha kutat-e valami után egyáltalán,a Lisszabonos pálya után nem esett szó Piece of Eden vagy Első Civilizációs dolgokról. De ha haladok a sztorival majd kiderül minden :) Viszont eléggé rövidnek tűnik,csak 6 Sequence van írva,és én már a 4-nél tartok...
    Mondjuk arra kíváncsi vagyok hogy vannak a játékban barlangfestmények amiket az Eagle Vision-nel meg lehet vizsgálni,és olyan írások jönnek ki amiket pl. már az első részben is lehetett látni Desmond szobájában. De aztán lehet semmi se derül ki belőlük csak amiket eddig is tudok :DDD

    SPOILER OFF

    Egyébként itt a Rogue-ban nem tűnik nagyobbnak a teljes térkép,de több minden tennivaló van ahogy észrevettem.

    https://psnprofiles.com/kazama001

  • DeathAdder

    veterán

    válasz Xerxész #16 üzenetére

    Én azért bízom benne, hogy a Unity is magával ragad, ha már azt mondod hasonlít a.... :)
    Továbbá nagyon bízom, hogy lesz a múltban legalább egy részben a feudális japán :)

    Lehet egyébként azért van így nélkülzve a jelen, mert sok kritikát kapott. Bevallom először AC1 -ben én is legszivesebben szkippeltem volna a sok beszélgetést, de aztán rájöttem miről is szól és nagyon elkezdett érdekelni.
    Sokan nagyon nincsenek tisztában, hogy milyen komoly sztorija van volt ennek a szériának, csak 2 óra alatt lezavarják, az átvezetőket átugrálják aztán már el is felejtették :(((

Új hozzászólás Aktív témák