Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    Én idén kezdtem el. A grafika szerintem ma is megállja a helyét, szépen megy már 4K-ben, szép, élettel teli a környezet. Először elkapott a hangulat, a városi bérgyilkolás, a kalózkodás, az erődök ostroma... aztán újra és újra ugyanaz, borzasztóan repetitív a játék. Jobban kell a főküldetésre koncentrálnom, mielőtt úgy unnám meg végleg, hogy a végére se értem, és csak a legfontosabb dolgokat csinálni. Ládák, Animus-töredékek stb. felejtős, nem ér annyit a dolog, a kincses térképekkel majd még vacakolok.
    Ami határozottan jó, hogy a modern kori szál nincs túltolva, sőt alig találkoztam vele a 44% alatt, ami nem is baj, mert nekem az zavaros baromságnak tűnik.
    A flottámmal egyelőre nem tudtam mit kezdeni, mert a játék csak homokórázik, akármikor belépnék a flották kezelésébe.
    Viszont kimondottan zavar, hogy hatalmas hajókat is elfoglalhatok, de nem irányíthatom őket, csak a csoffadt Csókát.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák