Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cochy

    tag

    válasz Lortech #898 üzenetére

    köcc. de mégse megy.
    beállitottam onboardra.9600pro benne. win bejön. uj hardver. ha telepiteném a 6.7 catalist akkor nem talál eszközt. holott az eszközkezelőben ott van (sárga felkiáltó jellel).
    omega driverrel meg a telepités végén megáll. proc 100%-on. semmi nem történik. legalábbis 15 percet tuti vártam.
    ekkor csináltam a manuális telepitést. driver felment volna. de a folyamat végén magától ujraindult. ujraboot. elsőnek kékhalál. utána win töltésekor befagy. majd harmadszorra elindult a win. driver megint sárga felkiálltójel.
    ez volt ugye az onboardos beállitásnál. ha másra állitom, akkor nincs bios hang, ha benne van a kártya.
    szóval erre valaki. nekem ettől függetlenül két kérdésem :
    1) ha látszik az eszközkezelőben hogy 9600pro (microsoft family), akkor ezzel kilőve a kompatibilitási probléma? (itt a válaszodban az AGI részre gondolok. beállitottam agi és pci -re is, benne van a kártya, de nem megy a 9600-ról a kép. )
    2) mire kell állitanom a biosban a dolgokat, vagy máshol , hogy a 9600pro kártyán lássam a biost ? pl ha telepiteni akarok, és már rögtön a 9600-tal. azt értem én, hogy majd a driver telepitése után átállitom a winben elsődlegesnek, de hát ugye köv inditásnál mi van?

Új hozzászólás Aktív témák