Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kernel

    nagyúr

    válasz F e Z o #5384 üzenetére

    Nekem is tetszik, amikor kényszert érez valaki, hogy beleszóljon. Képzeld, én is csak ilyen kényszert éreztem, hogy kifejezzem az értetlenségem. Mert számomra ez kvázi felfoghatatlan, soha nem kérdeznék ilyet.

    Megnézem és kész. Aki meg nem tud belépni az UEFI-re sem, hogyan gondolta? Most akkor számítógéphasználók vagyunk, vagy mi?

    ...és igen, 2003-mas regisztrációm óta rájöttem pár dologra, azóta rengeteg ember helyett járattam csapágyasra a Google-keresőt. Csak van egy pont, amikor már betelik a pohár.

    Előző pedig nem OFF, hiszen figyelmeztetésnek szántam, hogy ne higgyen neked a hozzászóló, nézze csak meg jobban, mielőtt félrevezeted. Szívesen egyébként, majd még én kérek elnézést helyetted is. Bírom az ilyet is...

    Úgyhogy szerintem nekem se magyarázz inkább, ha pedig nem tudsz valamit, akkor nem kellene rossz tanácsot adni. Vagy semmi gond, előfordul az ilyen, csak legalább ne arcoskodnál mellé. Egyelőre én többet tettem az ügy érdekében, miután én elolvastam.

    [ Szerkesztve ]

    Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák