Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacsita

    csendes tag

    válasz Jimmy8 #4624 üzenetére

    Köszi a választ.
    Jaja a legalja árban, de mindent tud, ami nekem kell.
    8gb 1600-as ddr3, 4magos procit,Sata,pci-expr.....nekem ezekre volt szükségem, ezért vettem meg. Attól függetlenül, hogy olcsó az alaplap nem tudom elképzelni, hogy egy annyira gagyi hangkártyát tegyenek bele, ami még az mp3 lejátszását se birja :N ..

    Igazából azért kérdeztem tőletek, hogy vkinek volt-e ilyen tapasztalata, mert az alaplaptelepitő cd-jéről minden programot telepitettek :K , igy volt a gépen sound blaster, creativ hangpanel, meg kutyafasza is :W , ami a hangvezérlésel összefüggött. :C

    Azt hittem, hogy ez a sok progi már sok neki, és zavarja egymást :O a müködésben, ezért kértem a segitségeteket, hogy nem tudjátok-e, meiket szedjem le.

    Ezt az egyet nem értem, hogy miért csak akkor recseg, amikor a procinak dolga van...ha csak alapjában megy a winamp, vagy media player, semmi akadozás, recsegés sincs, de ha photoshopolok, folyamatosan akad,recseg, szóval gecizik:D

  • voyi

    aktív tag

    válasz Jimmy8 #4643 üzenetére

    én 890 gx extreme 3-at használok, gondolom annyira egetverően nincs nagy különbség a pro3-al szemben. Pro3-nál az am3+ foglalat és a másmilyen hűtőborda a lapon,nameg a kevesebb sata csatlakozó(6 helyett 5,viszont mind sata3) ami más.

    Alaplapi hang nálam serceg/pattog,de nálam a hangrendszernek csak analóg csatlakozója van,ami azért orvosolható,ha pl. egy optikai digitális csatlakoztathatóságú erősítőt kötsz a gépedre.

    Alaplapi videókarit (hd4290) nem használom,de mindenhol azt írják,hogy simán viszi a full hd-t,úgyhogy azzal gond tuti nem lesz:)

    stabilitás szempontjából nálam gyönyörűen műxik, szerintem a te általad kiszemelt lapnak sem lesz baja,még a hűtésével sem. (ezutóbbinál azért nem árt egy jól szellőző házba rakni,főleg így nyáron).

    A hangon kívül egyéb negatívumot én nem vettem észre az alaplapomban. Talán még annyi hiányosságot megemlítenék, hogy ezekből az alaplapokban már nincs benne az IDE csatlakozó,ami pl. régebbi vinyók csatlakoztathatóságát jelentősen megnehezíti(külön ide foglalatú dokkoló vagy bővítőkártya szükséges hozzá). Amúgy mindazonáltal remek kis lap:) Majd azért még érdemes várni vele addíg míg megjelennek rá a bulldozeres amd procik.

    [ Szerkesztve ]

    Aláírás

  • varmi2

    nagyúr

    válasz Jimmy8 #4643 üzenetére

    üdv!

    én 880G ext.3-at használok, és nekem nincs gondom a hanggal, tökéletesen meghajtja az 5,1-es hangrendszeremet analógon. Bár az enyébnem "csak" 4250-es videókari van alapból, míg nem tudtam venni dedikált videókarit, azt használtam, kb 2 hónapig.Simán vitte a full hd-t. És játszani is lehetett vele kompromisszumokkal, persze nem full hd-ba. A hőmérdékletekkel is tökéletesen meg vagyok elégedve, sosem ment 40 fok föle, de 35 fok is ritka.

    Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

Új hozzászólás Aktív témák