Hirdetés

Aktív témák

  • Ndruu

    MODERÁTOR

    válasz szucsinka #4941 üzenetére

    na hát akkkor majd vmi okosabb segít neked mert én ilyen kötelességiek... (közben már rájöttem hogy ők a Duty-sok...)

    szóval Rostok-ban vagy ott ahol jó sok ember van egy nagy városban és van egy bár meg egy aréna... ott vannak együtt a Freedomosok (nevezzük őket, a te kedvedért szabadságiaknak) és a Duty-sok (kötelességiek)... szóval elvállaltad azt hogy csatlakozol a szabadságiakhoz és kaptál tőlük egy melót, hogy menj az Army WareHouse (nem tudom minek fordították, de most a szótárban kerestem hozzá és az lesz belőle hogy Katonai Áruraktár) előtt lévő kis kunyhóban éldegélő pár emberkéhez és kaszabold le őket... és te lekaszaboltad őket... és nem kaptál visszajelzést a sikerességről... hát van ez így néha... nem mindig akarja a game (játék) a jót... van mikor bugzik és kihagy dolgokat, vagy túl sokszor visszaadja uazt a küldetést... javaslom próbáld meg újra teljesíteni a küldetést, ha neked fontos... (vagy esetleg maradt még ott vki) mást nem tudok...

    amúgy strelokos szálon nem játszik semmit ez a küldetés ha jól tudom (erősítsen meg vki)


    [Szerkesztve]

    Harrrr!!!!

Aktív témák