Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nova96

    őstag

    válasz Crystalheart #19814 üzenetére

    Kíváncsi vagyok elolvasod e amit írtam, tőled idéztem 2x....erre fújód tovább a magadét...
    Egyébként meg neked nem tök mindegy, mit adhatnak tévében is mit nem, úgysem tévében nézed...->De, ugyan azt nézzük ami a tv-be van, aztaaaa

    Hentai-t nem adnak, de nem is arról beszéltünk, de előbb is bele keverted, csak nem tudom, hogy neked milyen ötlet alapon áll össze a loli a hentai-val.
    kritikusabb animék->ami a politikusok szerint kritikus, mivel ennyi erővel az egész ecchi-re mehetne egy törvény. Mert, kedved támad fogdosni embereket "véletlen vágyat , gerjeszt stb.. megtalálnák rá a szavakat.

    (ami mellesleg európai szemmel elég evidensnek tűnik)= Mi a Loli!? Most komolyan?! Szóval szerinted is, aki loli sorozatot nézz, az is pedo bear lesz igaz? Nem lehet az, hogy arra vetemedik azzal valami baj, van...nem biztos az anime... :W Magyarán, ha nézel, egy rape/csápos sz*rt, akkor meglátod az első nőt és megerőszakolod és még csápod is lesz.... na jó nem sarkítok.

    KxS Ovái azért jönnek lemezen, mert a kötet zárás után adják, hozzá. (ha jól emlékszem)
    És nem azért, mert olyan tartalmú, igaz egy kicsit biztos benne van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák