Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz oriic #14930 üzenetére

    A CLAMP művek egyik fő jellemzője a cameoszerep. Össze-vissza átszerepelnek minden mangában, ezáltal animében is. Nézd meg majd a Kobato-t. Szerintem ajánlott darab, és ott is találkozni fogsz 'érdekes' dolgokkal. :) (Tsubasa után meg pláne, bár az már filler.)

    #jahrn: Kaleido Star első animéim között volt, húgommal néztem egy érdekes (de még tűrhető) magyar szinkronnal. Jó kis sztori, üde kikapcsolódás volt számomra is. A befejezés is külön piros pontot érdemel, bár lehetett volna nagyobb szenzáció is a "dolog". :))

    #KGellért: いらっしゃいませ! (Üdv. :P) Őmm... Speed Grapher, Paprika, Paranoia Agent. Thriller kategóriában annyira nem vagyok otthon, de ezeket kár lenne kihagyni. :) Inkább dráma, misztikum, romantika az én kedvelt területeim, ezekből tudok nagyon sokat mondani, ha érdekel.

    #Nova96: "Minél többen vagyunk annál jobb." - Addig, amíg el nem szabadul a pokol, valóban. :U

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák