Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz huskydog17 #6765 üzenetére

    Azt, hogy próbáltam a DXVA-s lejátszást WMPC HC-val (itt van valahol PH!-n egy tutorial, hogy mit-hogy), és késtek frame-k. CoreAVC-vel nem. Maradok ennél.
    (Meg miért dolgozzon a VGA pluszba? Hűsöljön csak, a procin meg úgyis TX2 van. ^^ Amúgy sem szeretem a WMP-ket.)

    "Hotkey ügyben pedig rengeteg gombot be lehet állítani benne, nem értem, hogy ezzel mi a probléma."

    Az, hogy nem szeretem a WMPC HC felületének primitívségét. KMPlayer-t százszor jobban testreszabhatom, több mindent beállíthatok -egy logikusan megtervezett menürendszerben- - és emellett még mindig sokkal kisebb a processzorterhelésem.

    "A FLAC hangsávval ellátott encode-al én még sose találkoztam, és mivel én rendelkezem ilyennel ,így ezt sajnos nem tudom leellenőrizni, hogy MPCHC hogyan boldogul vele."

    Miket szedsz te? :) Rengeteg FLAC-es BD release van (720p/1080p).

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák