Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hintalow

    senior tag

    Na közben megint lement pár sorozat, ideje összegezni kicsit.

    Nyan Koi!
    Egész emészthető volt, ahhoz képest, hogy az unalomig ismételt klisékkel van teli. Talán az játszik közre, hogy nem életképtelen a MC, és a többi szereplő is egész normális tud lenni. A macskák pedig haláliak benne, pont olyan köcsögök, mint amilyennek egy macskának lennie kell. :DDD
    Sajnos elég bénán lett vége, és folytatása nem is várható.

    Onikirimaru
    Már írtam róla, azok a boldog véres 90' évek ;] Sztori nem sok (a főhősnek még neve sincs) de tragédia és trancsír helyette dögivel.
    A korszak rajongóinak ajánlom.

    Overman King Gainer
    Ez már régóta a listámon volt, és azt kell mondjam kifejezetten élveztem :K
    Pro oldalon ott van a jó kis utópisztikus poszt szibériai setting, és az egésznek a lazasága, teli jópofa karakterrel
    Kontra pedig, hogy a jó alappal nem igazán tudtak mit kezdeni, semmi nincs megmagyarázva, csak úgy történnek a dolgok, és az egész nyakon van öntve az általam utált techno-spirituális blablával.
    De ennek ellenére a stílusa elviszi a hátán szerintem a sorozatot, az openingje azóta is kedvenc, egyszerűen nem lehet nem szeretni, amikor vonyítják, hogy Kiing, Kiiing, Kiiiiiing Gaineeeeer, és a főszereplő mecha a sorozatbeli ellenfeleivel rázza hozzá a kacsatáncot :C Csak hogy mindenki élvezhesse
    (Amúgy észrevettétek már, milyen kevés olyan anime opening van, amit férfiak énekelnek? hirtelen ez jutott eszembe, és a Shinkon Gattai Godannar!!)

    Pani Poni Dash!
    Ennél nagyobb tömény ökörséget még nem pipáltam. A 11 éves szuperzseni osztályfőnök, hűséges társa, a mániákusan depressziós nyúl, és az idegenek....
    Teljesen elfuserált humorú sorozat, amit kb semmi nem korlátoz történetvezetésben, teljesen ámokfutó karakterekkel. Iszonyatosan sok popkultúrális utalás van benne kb minden témában. Sokat kell stoppolgatni, az állandó lábjegyzetek miatt, amiket a felirathoz fűztek a fordítók, de ha szeretted a hasonlóakat (Azumanga Daiou, Lucky Star, Excel Saga) akkor ki ne hagyd :K

    [ Szerkesztve ]

    Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

Új hozzászólás Aktív témák