Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • unclefucka

    senior tag

    Valamiért keresgéltem a neten, vagy böngésztem egy éppen letöltött wallpaper-batch -et, már nem emlékszem pontosan, de lényeg, hogy belefutottam egy hegyes fülű szépségbe. :B
    A karakter neve Elwyn.
    Ha már megtaláltam a karaktert utána néztem az animének is, ami pedig a Shining Tears X Wind címet viseli.

    Ami jó volt:
    Sok-sok suna (kvázi-hárem), szűk, hiányos rucik. Igazából érdekes történet, eléggé egyben van (mondjuk ez el is várható, ha már RPG alapján készült). Epic-fight -ok. Nekomimi. :C

    Ami kevésbé volt jó:
    Ecchi: 0.0 a ruházatok jók, de ennél több nuku.
    Lehet, hogy túlságosan is sokat haladtunk már a korban 2007-hez képest, de a mű rajzolása elmarad a pl. egy évvel később született Rosario to Vampire -től, egy Bokura wa Minna Kawaisou -val már össze sem lehet hasonlítani. A "hangeffektek" olyan őskorinak hatnak. A történet néha ugrál, érezhetően kimaradtak részek. Néha elég nyálas. Szerelem ugyan van, de testi kontaktus halvány szikrája sincs benne (max. megfogja a kezét, amikor felsegíti, stb.).

    Összességében nem bántam meg, hogy megnéztem, de nem tett rám akkora benyomást, hogy azt mondhatnám rá, amit SHiZUOKA mondott a Black Lagoon -ra.
    Ha valakinek bejön a műfaj, akkor nyugodtan nézze meg, -nagyot- csalódni nem lehet benne.

    Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

Új hozzászólás Aktív témák