Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz raziel01 #14858 üzenetére

    Ne menjünk bele... W7 64 bit vs. Fedora 64 bit. Ezen túl gyorsabb, nincs vírus, nincs töredezés, rendben tartja a programokat (frissítés, telepítés-törlés, nem marad szemét az eltávolítás után), nincs scumware ha valamit telepítek, stb... Persze a W7 szuper, valóban játék is arra van főleg... de van, ahol nem ezek a szempontok az elsődlegesek.
    Megfordítva a kérdést: Miért használ vki 25k Ft-os windózt, amikor csak netezik, filmet néz, zenét halgat, pár képet megvág-kicsit átszab és feltölti? Miért használ windowst, aki az alap karbantartáshoz is n00b? (ezt csak azért írom ide, mert PC-ket is javítok, esetek nagy részében toolbar, fake AV, és tuning progik leszedése a munka 70%-a). :R

    Linux mögött miért ne lenne support? Van. MS win mögött home usernek mióta van support? Office-hoz 1 hónap jár... tudom, ki lett fizetve és csak pislogtam, h ennyi pénzért kemény 1 hónapig foglalkoznak valam, ha bajom van.

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák