Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darth_Revan

    veterán

    Végeztem az Index, Railgun és Index II-vel és eléggé felemás a véleményem. A Railgun csak egy spinoff, de abba kerülnek bemutatásra olyan karakterek, akik az Index II-ben szerepelnek, meg a történet is ölyan két-balkezesnek tűnik nekem. Index II-ben látványosan több szerepet kapott néhány karakter, mint például Misaka és Kuroko, de valaki meg kevesebbet, Kanzaki is alig tűnt fel, Touma-val is csak egyszer találkozott egy rövid időre az egész évadban...de ez az egész 2. évad úgy el van baszcsizva ahogy csak lehet szerintem:
    1) az utolsó 2 rész kb felesleges, vagy a 3. évadra kellett volna hagyniuk ezeket vagy OVA-ként kiadni
    2) SPOILER Most akkor hogy is van ez a háború? Elvileg csak egy maroknyi ember tudott a varázslókról, erre az utolsó 2 részben meg már olyan volt, mintha z egész város tudott volna a Római Katolikus Egyház varázslóiról...meg felűtnik egy újabb titkos szervezet, amiben érdekes módon Tsuchimikado is benne van...hanyadik ez már? 3. szervezet amiben benne van?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák