Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shev7

    veterán

    válasz PaladiN #5454 üzenetére

    en is vezetek itt eleg sokat, azt en is tapasztalom, hogy eroszakosak. De a legjobb amikor vasarnap all a sor a pirosnal, kimegyek a buszsavba, mert ugye akkor eppen szabad, viszont a keresztezodes utan csak egy sav van. Biztos hogy elkezdenek izmozni, hogy marpedig teged ide nem engedunk be. A sebesseghatarokat altalaban tenyleg betartjak, bar autopalyan kevesbe, viszont osszesegeben szerintem inkabb eroszakosak, es kevesse udvariasak, legalabbis del-londonban...

    Nekem legdurvabb elmenyem iden aprilisban Belgium, 80+-os tata. Index nelkul vagott at 3 savon es mikor radudaltam, hogy talan nem kene elvinnie az autom elejet felbaszta magat, es beallt mogem refivel. Gyorsan menni nem akartam, ezert visszavettem a tempot menjen a bolondja. Ment is, egeszen addig mig mellem nem ert, es eszrevette, hogy vege a mokanak, nem tudja kisutni a szemem... reakcioj egy satufek a beslo savban. A mogotte levo transporter aki mar igy is a seggeben volt mert nem ertette mit keres 90-es tempoval a belso savban majdnem maga ala gyurte...

    ''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

Új hozzászólás Aktív témák