Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wyco

    tag

    válasz grabber #13183 üzenetére

    Fapados árat fizetsz, fapados minoseget kapsz. Én idotlen idok ota repulok BA-val és eddig egy rossz szavam nincs rájuk pedig elég hisztis tudok lenni...

    BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

  • tildy

    nagyúr

    válasz grabber #13183 üzenetére

    Minden legitarsasagnal mas a szabvany. Feladott poggyaszban is. Szerintem az nem kocsogseg a reszukrol , hogy te nem olvastad el a szerzodesi felteteleket, hogy mekkora csomagot vihetsz fel.

    Egyebkent a szabvany meretrol annyit, hogy vettem anno jansport approved cabin baget ... Hozzatennem, egyik fapadosra sem mehetett volna fel, mert egyszeruen ha telipakolom a vastagsaga nagyobb mint 25 centi.

    A masik, hogy easynel -meg csekkolnom kell jol emlekszem-e - nincs cabin csomag sulyhatar... Mas cegeknel meg van. Van ahol egy csomagot vihetsz csak fel, van ahol tobbet is... Mindenhol mas, el kell olvasni , es ugy menni.

    Remelem bankban, egyeb helyen korultekintobb vagy. :U Tenyleg oszinten mondom.

    Wyco: valamit valamiert. BA-nal a budos eletben nem repulok 5 fontbol haza vagy vissza, mint ahogy novemberben tettem. :K :U Nekem nem mindig kell nagy csomag . Cserebe viszont tudom, hogy kicsi lesz a hely. 2 ora az ut, ennyi belefer. Hosszabb ut az mas. Denekem nem er meg plusz 100 -150 fontot a nagyobb labter + feladott csomag ( foleg ha nemis viszek) + varakozas a kifutopalyan Uk legforgalmasabb repteren.

    En is idotlen idok ota repulok wizzairrel, eddig egyszer volt gubanc, ketszer vontak le az osszeget, amit utana visszakaptunk. Szoval nekem nincs veluk gond. Ryanairrel sem. Tudom miert fizetek, es mit kapok erte. Egy 3 fontos hamburger is masabb sokszor , mint egy 9 fontos. Neha jolesik az elobbi is.

    Amugy augusztusban nem fapadossal megyunk Portugaliaba, meglatom milyen lesz.

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák