Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devid_81

    nagyúr

    Mar mostanaban nem is merek irni ide, csak olvasni.
    Ha irnek akkor tolnam a complaint...had kezdjem gyors el, mi a f@szbol fogok en ennyi penzt szulni, hogy a hazat futsuk pl jovo telen?! :O
    Ahogy kinez a helyzet azokat sz*opatjak majd jobban akik arammal futenek...kozben meg nulla CO termelessel teszem mindezt...
    Ugy latszik a gazfutes, aminek millio hatranya van megis elokelobb a jovore nezve :W

    Es mivel a felesegem jovohonapban szul (ikrek jonnek) igy par honap mulva csak az en keresetem lesz, amire ha barki ranez azt mondja, hogy ooh van penz szarasig, papiron jol keres...kozben meg kb az utolso pennyket fogjuk osszetologatni ho vegen, hogy tuleljuk. :W
    Avagy kb semmilyen kb@szott benefitre nem leszek jogosult ebben biztos vagyok.
    Mig a tobbi meg ingyen hotelban tengeti az eletet, es vagy kapja a sokfajta benefitet, hogy "nehogy baj legyen"...koszi :W

    11eve vagyok kint, de egyre jobban utalom ami itt megy, Magyarorszagra akkor se mennek vissza ha valaki fegyvert fogna ram...de lassan itt sem szeretnek maradni. :U

    Bocsman' de kicsit borusan latom igy a Penteki borus idoben a jovot :R

    ...

Új hozzászólás Aktív témák