Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wildufo

    csendes tag

    Csak azt akarom idenyilvanitani, hogy mindenki szidja a talktalkot.
    Nekem meg itt Milton Keynesben a rendelestol egy het mulva mukodott az egesz (telefon+net), kemeny £3.25/ho, korlatlan letoltes, sebessegre nincs panaszom, igaz DVD iso-kat inkabb nem otthonrol toltok felfele. Line rental £95 ha elore egyben kifizettem, es ezt valasztottam, mert ugye joval olcsobb igy. A telefonhoz jar ilyen par szamot felaron hivok-dolog, ami kulfoldi szamokra is ervenyes, ugyhogy szuloket hivni eleg olcso lett, parszor jol is jott.

    Most rendeltem £5/ho-ert valami okostelefont, hogy legyen azis (ez annyira nem erdekel, de mindenhol mashol £10/ho), az masnapra(most) meg is jott. Voda halozatot hasznalja.
    Igazabol 2 ilyet rendeltem, de csak egyet kuldtek. Rakerdeztem, egybol mondtak hogy azt hittek hiba, mert fordult mar elo, es rogton (de tenyleg, egy oran belul) jott a mail, hogy mar a futarcegnel van ez a 2. telefon is. Termeszetesen egymast es az otthoni vezetekest ingyen hivjuk, meg ugyanugy par szamot felaron.

    szoval en a talktalkkal elegedett vagyok, es ajanlom mindenkinek mer occsoo.

Új hozzászólás Aktív témák