Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bonifani

    csendes tag

    sziasztok

    T18-as álló - Tesla style - kijelzős egységet szereltettem a kocsiba, (Astra J)
    pár kérdés:
    - CarChoose probléma: szerelés után én kezdtem beállítani a fejegységet. A beállításoknál a Google Protect veszélyesnek minősítette a CarChoose applikációt, és ekkor én elfogadtam a tiltást.
    Egyelőre minden olyan funkció működik, ami a napi használathoz szükséges, de valójában nem tudom, hogy a tiltás mit okozot, mi működne másként mint jelenleg. Kérdés: érdemes-e kísárleteznem az eredeti állapot visszaállítására, illetve ez leheséges-e mindez. Magyarországi vásárlás volt, a kereskedő ő ebben nem tud segíteni. (az ötlet az volt, hogy a CarCoose app-ot elkéreem a gyártótól, és azt telepítem - de ez állítólag nem lehetséges)
    Egy factory resettel kísérleteztem, de eztkövetően sen állt vissza a gyári állapot.
    Az XDA fórumon találtam CarChoose appot, de gyenlőre nem mertem telepíteni, nem tudom, hogy ez verziószámhoz, firmware változathoz kötődik-e vagy sem. Vagy telepítem, és ha nem működik, akkor egyszerűen eltávolítom az appot ??

    a másik kérdésem: téma, launcher: a gyárilag telepített téma helyett tudtok ajánlani álló kijelzőre használható, osztott képet biztosító támát, launchert ?? A jelenlegi téma osztott képernyős, ez tetszik, nem szimpatikus grafikája, nem is állítható, módosítható
    Illetve kérdésem: a próbaként telepített laucher alkalmazás eltávolítása után az eredeti állapot visszaáll ?? nem okoz gondot ??

    köszönöm, ha valaki tudásával, tapasztalatával tud segíteni

  • Bonifani

    csendes tag

    válasz gduck #6423 üzenetére

    köszönöm, akkor bátram kísérletezek.
    Igen, az ILauncher ehet feltelepítve, de minimális a módosítási lehetőség, és erősen ázsiai hatású a grafikája. Ezen belül: van egy "választható" téma, az összes többi másr fizetős, és ha jól nézem nincs is ingyenes próbaidőszak.
    Az osztott kijelző viszont szimpatikus: felül a fő ablak, alatta a médiakezelés, telefonkezelés, applikációk kezelése gyorsan elérhető.
    De a végén lehet, hogy marad az Android Auto használata, az egyszerű, jól áttekinthető, osztott is . . .
    A Vivid Launchert nem tudom ismered ?? Grafikailag ezt láttam legjobbnak, de a Google Play-ből nem tölthető le - ez feltehetően csak Amerikában ?? - érhető el. Független app store-ban viszont elérhető.

Új hozzászólás Aktív témák