Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacy6

    senior tag

    válasz no more #3583 üzenetére

    Én nem érzem úgy, hogy rossz lenne a kamera az M8-ba.
    Cégnél egy alkatrészt le kellett fényképezni, és én is csináltam róla egy képet meg a kolléga is az S4-el.
    Mikor meglátta a képet amit csináltam, akkor azt mondja nekem, hogy nem semmi mennyivel jobb képet csinál a telefonom, de biztos jó drága is volt. Én csak nevettem magamba, hogy ez se olvas sok fórumot, mert akkor csak mondott volna egy szarazultrapixel mottót azt kész.
    Volt még egy érdekes szituáció mikor szintén fényképezni kellett cégnél, természetesen a céges fényképező le is volt merülve meg őskövület is, ezért szintén telefonnal indultam neki. Odajön a főnökasszony és azt mondja, hogy most vette meg az I6-ot és szuper jó telefon fényképezzek azzal. Mondom jól van, csak kicsit később mert sok a dolog. Ott hagyta a telót, de mivel utána gyorsan kellett a kép kimentem gyorsan csináltam pár képet az M8-al felmásoltam hálózatra. Nem volt kedvem felhőzni meg e-mail en küldözgetni a képet. Visszajött a főnök és pont a képeket néztem, erre azt mondja h ugye milyen szép képeket csinál a telefonja, szinte mint egy fényképező olyan minőségi fotók. Erre óvatosan bevallottam h nem az Iphonnal hanem a saját telefonommal csináltam a képeket. Erre hümmögött eggyet és szó nélkül ott hagyott. :)
    Persze azt hozzá kell tenni, hogy egyáltalán nem ért a telefonokhoz és a fényképezőgépekhez sem, de egy laikus ember számára az M8 kamerája nem okoz csalódást.
    Persze akinek a lehető legjobb fényképezős mobil kell, neki nem ajánlanám mert vannak jobbak a mobilpiacon.
    De én továbbra is tartom azt az álláspontot, hogy az RX100 képét eggyik telefon sem közelíti meg. Így én maradok a fényképezőnél ha fontosabb esemény van, minden másra meg marad az M8

    Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

Új hozzászólás Aktív témák