Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vodrosjozsi

    őstag

    válasz Quqesz #28649 üzenetére

    Ezzel teljesen egyetértek. :K
    1. Nem ők okozták a robbanást, illetve nem ők idézték elő.
    2. Ne legyél ennyire "felrobbanva", mégis mit csináljon a samsung? Hagyjon más konkurens céget nyerni h több telefont adjon el? Na ne már.. ezt te se gondolhatos komolyan. Nem is tudom kinek volt szar mindkét lg flagship. :U érdekes módon az összes samsung flagship használható, teljes értékű, a g4 meg bootlop-ol és a g5 meg beég-felforr és a szervízben se szarnak le..És az nem gyártási hiba, simán telibeszarják a fogyasztók visszajelzéseit.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

  • #96302336

    törölt tag

    válasz Quqesz #28649 üzenetére

    Ez bonyolultabb kicsit. A qualcomm-nak nincs 10nm-es gyártósora, csak a Samsunkgnak van. Így a Qualcomm bérben gyártat a Samsunggal. gondolom köttetett egy üzlet, amiben a Samsung olcsóbban gyárt, cserébe elővásárlási jogokat kapott. De egyébként ezzel tényleg kicsit maguk alatt vágják a fát, mert akkor nem fog fogyni elég jól az új chip. De mivel a régi chip is qualcomm, azért jelentős bevételt fog így is szerezni.
    a másik oldal viszont így erősödni fog, a Kirin és az MTK is nem a stadionosra godnoltam :D
    Arról nem is beszélve, hogy a Samsungnak van még saját processzora is, amit az európai piacra szán, mert az USA piac miatt kénytelen a Qualcomm chipes változatot is gyártani, az ottani nagyon szigorú kommunikációs előírások miatt, és az Exinos ezeknek nem felel meg. Egyébként az SD835 szerintem is jobb választás, mint az Exinos, az SD chipes telefonokkal nagyságrendileg kevesebb fantom hiba volt, mint a sajátjukkal. Az SD-s változatban pl. nem jelentkeztek az eltűnt SMS-ek, és hívások.
    És az I-re a pontot az Exinos teszi fel, mert párhuzamosan azt is kell gyártani, így kevesebb erőforrás marad a Qualcomm chipjére, tehát lassabb telítődés várható, és nagyobb csúszás.

Új hozzászólás Aktív témák