Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    Na srácok fogtam ismerős szifon 7 telefonját ...

    Ismertek így leírom a full őszinte véleményem róla ! :)

    Gagyi ... de szó szerint az, eleje szifon 6 a hátulja szerintem nagyon csúnya, kijelzőt semmivel sem láttam szebbnek, ez a "tap engine" nagyon gagyi, semmi olyan érzés nincs hogy lenyomom a "home gombot" egy pici telefon rezgést érzek, maga a rendszer hát hagy némi kívánnivalót maga után kb. 10 alaklomból legalább 2X úgy lép ki a főoldalra hogy beröccen az egész rendszer ... ez mi ? illetve 1 óra nyomkodás után rájöttem arra hogy ez nagyon nem kell nekem és már értem hogy miért is adtam el a szifon 6 -t, kellet ez a nyomkodás hozzá ! :D

    Home gomb az őrületbe kerget ... ha erősen nyomom rezzen egyet de nem mindig történik a főoldalra lépés, ha 1 tized másodperccel pedig többet nyomom akkor előjön a Voice Search :W

    Ezt én biztosan nem tudnám megszokni, 3D touch jó, még a dizájn is elmegy + kijelző is de ennyi pénzt akkor sem ér meg ! :(

    Kamerát ezek után hogy elment tőle a kedvem így már meg sem néztem !

    Tudjátok hogy szeretem a szifont is de ez most számomra csalódás volt kicsit !

    Szerk.

    Annyit hozzátennék hogy ez egy aranyszínű telefon, így a fehér előlap csak rontott az összképen :))

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák