Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacy6

    senior tag

    válasz Weeman1 #18936 üzenetére

    Én mostanában rájöttem, hogy nagyon sok ember így van ezzel.
    Ismerőseim közül mindenki azt gondolja, hogy neki van a legjobb telefonja az univerzumba.
    Még a régebbi idegtépős mobilra is van aki azt mondja, hogy úgy szereti és nem kell neki más mobil :D
    Így rájöttem ,hogy az ember megszokja és elnézi minden hibáját a készüléknek mert annyi ideig van nála hogy végül a hibái ellenére is megszereti.
    Ez a jelenség nem csak a telefonoknál fordul elő, hanem mindennapos használati tárgyakkal ugyanúgy.
    Pl. autókkal kapcsolatban is ez van. Mindenki szereti legalábbis az én ismeretségi körömben az autóját.
    Legyen az fapados G astra vagy fullos Honda Accord....teljesen mind1 mindkettő tulaj bolondul az autójáért :D
    A Hondásnak nem kell az astra, mert fapad, az astrásnak nem kell a honda, mert minden szarral tele van rakva és bármikor elromolhat ami nem csak kellemetlen, hanem akár nagyon sok többlet kiadással járhat.
    Így egy idő után beláttam mindenkinek az a legjobb amit megvesz és megszeret, függetlenül a racionális gondolkodástól. :)

    [ Szerkesztve ]

    Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

Új hozzászólás Aktív témák