Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Louloudaki

    aktív tag

    sziasztok, gyanúm szerint logikai (vagy tán fizikai? ) hiba van vagy a tárhelyen vagy a memóriában egy android 10es huwei mate 20 pro telón. tudnátok ajánlani valaki itteni szakit vagy olyan szervizt aki ért hozzá és válaszra is méltat a hiba javítási lehetőségeivel kapcsolatban? (Budapest és környéke preferált) vagy valami kezdőknek szóló leírást/youtube videót, hogy tudok a tárhelyen vagy ramban lévő hibát úgymond kikerültetni vele, hogy azt a részt ne használja? egyáltalán létezik ilyen? developer mód be van kapcsolva és SDK Platform Tools-om is van. vagy szerintetek kuka a telefon, amit nem szeretnék, mert lövésem sincs mit vegyek helyette megfizethető áron, ami hasonlóan jó fotókat csinál :(

    komoly esést vagy vízkárt sosem szenvedett, az nem lehet a baj forrása.
    szóval a gond: párszor előfordult, hogy valami app lefagyott és a telefon újra is indult emiatt. később azt vettem észre, hogy a régóta tárolt fotók egy része sérült, szürke és színes csíkok jelentek meg azokon a képeken. aztán az egyik szokásos heti kikapcs/bekapcs után nem ismerte fel a sim kártyákat többé, majd kb 5 óránként magától újraindult, mert belassult és lefagyott. gyári visszaállítás után újra jó volt minden kb 2 évig, bár volt olyan ritkán, hogy 1-1 app egyik napról a másikra nem működött, de az app újratelepítése után ment megint. pár hete kezdődött megint, hogy az egyik játékban lévő reklámoktól néha a játék crashelt. Aztán tegnap egy ilyen crash után maga a telefon is lefagyott és újraindult, és innentől kezdve most már pár másodperccel azután újraindul, hogy lezárom a képernyőt. ha folyamatosan használom, akkor megy akár órákig is, de a képernyőzár rögtön kiváltja az újraindulást. csináltam megint 2 hard resetet, a másodikban semmi adatot nem töltöttem vissza a cloud backupról, hanem teljesen frissnek indítottam, sajnos nem segített ezúttal. :(

    előre is köszi a konstruktív tanácsokat

Új hozzászólás Aktív témák