Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyuszito

    senior tag

    válasz justaview #29094 üzenetére

    Grafikailag rendkívül jól néz ki a játék. Viszont el kell hogy mondjam, hogy bár a youtube videókkal van némi fenntartásom, és a videón, (C2 Real Racing) látszik is, hogy néhol azért erősen elgondolkodik, sokkal gyengébbet vártam, és láttam már youtube-n. Azért is kerestem direkt qHD felbontású telefont... Bár az én szememnek megfelel, azért látom rajta, ha nagyon nagyonkeresem a felbontás kicsiségét, bár ezt betudom annak, hogy 5.3 colos... Barátnőm Star-ján(, ami közben átalakult Stz@rrá... Sim konnekt lost...) élesebb volt a kép. (4,5COL) Ajánlásom annak is köszönhető, hogy az 50-60k-s limitben ajánljam személyes tapasztalataim után mellett a legalsóbb határt! 49k volt a teló, de azóta több mint 10$-t esett az ára.. 209$ 192$
    Nyílván mikor én vettem, akkor ez volt a lehető legjobb ár-teljesítmény-támogatottság-akkuidőtartam ésatöbbi alternatíva számomra. Azóta biztosan vannak jobbak, ugyan ilyen áron, csak most már nem követem. :R

    justaview: Nem tapasztalat, szimpla logikai következtetés! Ne értsd félre, nem azt mondom, hogy orrba szályba laggol, és talán nem is a telefon miatt, hanem a "kevés" ram// túl sok mellékprogram mellette (Viber,Facebook,GTALK,stbstbstb....) de van, hogy egyetlen pillantásra megállnak a játékok, de ez milisecundumokban mérhető maximum. És ez qHD (540*960) Akkor milyen lehet a 2x akkora felbontáson? :C
    + ugyebár a Youtube megerősít engem ebben.

    [ Szerkesztve ]

    Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

Új hozzászólás Aktív témák