Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • include777

    aktív tag

    No leagoo lead 1 rövid összefoglaló szűk egy nap után.
    Jövő héten majd írok róla hosszabban, akkorra már előjönnek esetleg a nyűgük is:)
    Múlt héten kedden rendeltem ante-tól, tegnap 12-kor ki is szállította dhl.

    Első benyomások (szűk egy nap után).

    Először ami nem tetszik:
    Kicsi az aksi, de remélhetőleg szoftveresen javítják (a lead3-as romnál már megcsinálták).
    A füles nem a legjobb. Kényelmes, de az énekhang kicsit fos + a basszus is hiányzik egy pöttyet.
    Kowalsky nem volt az igazi vele, Ossián már türhető volt, Megadeth-nél (Washinton is Next-el tesztelve) nem éreztem lényegi különbséget az asztali normás fülesemhez képest.
    1080P-s fullhd-t nem bírja csak akadozásokkal lejátszani.(streamet).

    Ami tetszik:
    Valami eszméletlen a kép rajta (feleségem annyit mondott, hogy kell neki is egy ilyen).
    Hangja füles nélkül tűrhető, picit előjön a szokol rádiós dobozhang de nem zavaróan - ennél jobbal még nem találkoztam, bár biztos vannak jobbak is.
    A hardver villámgyors, perpill akadozást nem vettem észre rajta.
    Nincs agyontelepítve, gaps van. Gyárilag a 2/4-es rom volt már rajta.
    Wifije igen jó és stabil.

    Amit még érdemes megemlíteni:
    Kamera van, de nem túl jó képet csinál vakuval (a vakuja valami atomgyenge), kültérben természetes fénynél jók a képek, de időm még nem volt megnézni, hogy mennyit kell esetleg photoshoppal baszkurálni vele, hogy színhelyes legyen(elsőre úgy tűnt, hogy picit életlenek a szinek, de majd hétvégén szórakozom vele + csinálok a mellettem levő epson 9800-assal 250 grammos fotópapírra is nyomatot 30x40 cm-ben, hogy milyen nyomtatásban a kép). - amúgy 8mp-s a kamera, az van felinterpolálva 13mpre ... hja és sony.
    GPS része nekem nem lényeg mert nincs autóm, de kivéve a dobozból 1-2 perc alatt talált jelet, azóta 10-20 mp felépíteni a gps kapcsolatot (IGO-val is tesztelve). - se epot se semmit nem csináltam.

    Ha más telórol kell applikációt átrakni adatokkal, akkor ne a titanium backup legyen használva, mert annak a 4.2-es jb-s és kitkatos verziója más formába ment, hanem helium, azzal át lehet rakni az appokat
    kényelmesen.

    Egyenlőre ennyi, de kell még egy hét amíg kiismerem magam rajta, és előjönnek a nyűgök gondok.

    keep calm and learn powershell

Új hozzászólás Aktív témák