Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Tian10

    csendes tag

    Hello ! Lehet hogy hülye kérdés, de ami most jött ki Google Nexus One, 2.1-es rendszerrel, arra milyen alkalmazások tehetők rá. Itt a kompatibilitásra gondolok, hogy a 2.1 alatti (pl: 1.6-ra írt) progi futnak-e rajta, vagy olyan mint a symbian-nal hogy van s60v3 ,v4, v5 és mindegyiknek csak a maga verziója fut.

    1 hete kezdtem el barátkozni az androiddal, és úgy nézz ki lehet veszek egy nexus one, mert megtetszett, mert hardverileg is már elérte a használható szintet, meg az android is eléggé kiforrt már :)

    Köszönöm előre is a válaszokat !

  • Tian10

    csendes tag

    Hello ! Gondolkozom egy Nexus One vásárlásán, viszont lenne pár kérdésem. Amit leszedem a marketből alkalmazásokat azokat csak a belső memóriára lehet tenni ? Vagy külső sd-re is. Mert 512 mb nem túl sok. Illetve a fizetős progik tört változatát hogy lehet a telefonra varázsolni ? Meg kell hackelni mint pl az iPhone-ba a jailbreak, vagy a nokiáknál a szignózás kikerülése hack. Vagy csak simán felteszem. Illetve azt hogy kell ? engedi-e hogy gépről tegyek rá.
    Iphone 3gs vagy nexus one között vacillálok. Iphone mellett a baromi gyors net, meg a játékok vannak, meg a képnézegetés, viszont elcseszték a hülye teflonbevonattal, sokkal homályosabb a képe mint egy sima 3G-nek.
    Nexus one-nak meg az android rendszer tetszett meg. Hogy testre tudod szabni ahogy akarod, csak legyen sok ingyen alkalmazás illetve ha hackelhető akkor az is jó :)

    Köszönöm a válaszokat előre is !

  • Tian10

    csendes tag

    Igen, ez engem is érdekelne. Olvastam hogy rendszergazdai hozzáférést kapsz. És ha root-olom akkor lehet telepíteni sd-re is, mert néztem torrent oldalakon pl iGO MyWay 8.4.2. for Android ami 102 mb. Mondjuk azt szívesebben tenném Sd-re mert ha még leszedek hozzá pár játékot, alkalmazást akkor hamar megtelik.

    Ez mennyire bonyolult folyamat ? valahol olvastam a boot menübe, "bootloader"? -be kell valami parancsot megadni és kész is van. De azért inkább megkérdezem a témában otthon lévőket. Illetve el lehet-e rontani, és akkor újra lehet-e rakni a szoftvert, stb.

    nagyon gondolkozom egy nexus one vásárlásán mert megtetszett meg maga a rendszer is, csak időd kell neki hagyni mint az iphone-nak és még jobb is lesz nála ;)

Aktív témák