Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • RootRulez

    félisten

    válasz l33tus #7962 üzenetére

    Én nem érzem magam bűnösnek... Visszagondolva az "életutamra" több volt a hasznos hozzászólásom a haszontalannál... :U

    ═════════════════════════════════════════

  • Luissimo

    veterán

    válasz l33tus #7962 üzenetére

    Nem rang kérdése ez, a lótúrót !
    Csak valahogy szerettemvolna érzékeltetni, hogy barátkozzál újoncként a gondolattal (megintcsaknem pejoratíve mondtam) hogy sokan marharégóta idejárnak és ők is mernek kérdezni , kérdezni nemszégyen.
    SŐT.
    Azmeg hogy vannak itt szószátyárabb kollégák, akik többet cseverésznek, hát a navükben is elnézéstkérek Tőled, hogy annyit kell olvasnod miattuk.
    Mértnekéne.
    Azért fórum a fórum.
    "KIBESZÉLŐ TOPIC "
    Most pl. jól kibeszélünk engemis , meg tégedis.
    Ha egyszer nemkap választ a kérdésére, akkor megismétli, bizonyos türelmi idő után, hátha azóta előkerült olyan ember, aki ismeri a megoldást.
    Ez ígymegy minden fórumon.
    A 10 percenkénti ugyanaztkérdezést persze senki, sehol nem tolerálja.
    De gondolj bele a régi igazságba, " Egy ujszülöttnek minden vicc új" Biztos érted a hátulütőjét.
    Magyarán aki benéz a fórumra és találkozik a kérdéssel, néha ráismer benne a saját problémájára.
    Ezért is nagyon jó, ha ugyanaoz a problémák időről időre felmerülnek.
    Mert akkor lehet hogy nem 10 000 hozzánkszólást kell visszaolvasni, hanem csak 180-at, mennyivel jobb az arány, lássuk be.

    Énis nagyonszoktam ajánlani egyeseknek a kereső használatát, vagy a "gugli a barátod" szlogent, de mint tudjuk a kereső sem mindentudó.
    Mert vannak olyan válaszok, amikben a kérdező problémája egyáltalán el sem hangzik, betűszerint, csak a megoldás.
    Aztmeg ugyebár nemdobja fel a kereső, mikor a problémás szókkal keresel.

    Remélem sikerült megvilágítanom ami bökte a szememet, ha nem akkor privátban nagyon szívesen kifejtem.
    Nem ellened szóltam hanem éretted.
    :K :)

    Love, piece and understanding... :R

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák