Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Samus

    addikt

    válasz ko9 #26822 üzenetére

    Megnéztem, és rájöttem. Bár sajnos nála nem hiszem, hogy működne. A hagyományos kézírást próbálja felismerni, amikor folytatólagosan írod a szót. A betűk úgy vannak elrendezve, hogy hagyományosan írva területen érinted őket, a rendszer pedig ezek alapján értelmezi az írásod. Sajnos magyarul nem tud...

    Egyébként azt nem tudja valaki, hogy tanítható kézírás felismerő "billentyűzet" elérhető-e? Hasonló, mint az S60v5-ben volt, aminek nem betűnként kell beírni, hanem írhatod folyamatosan, átalakítja, és beviszi, a hely pedig folyamatosan szabadul, olyan, mintha az írásodat valaki balról törölné. Nagyon tetszett, főleg az, hogy az én írásmódommal dolgozik (nem hagyományos kézírással írok, hanem a betűket külön, nem összekötve, amolyan "nyomtatott" formában. Az is jó volt, hogy akár minden betűt külön meg lehetett neki mutatni, megtanulta, onnantól pedig azzal dolgozott.

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

  • mkRoland

    senior tag

    válasz ko9 #26822 üzenetére

    (Tabletről vagyok, sorry, hogy 2-t postolok rövid időn belül)
    8pen: van tutorial. Középről indul majdnem minden. 4 részre van osztva a bevitel, minden részén kettesével van 4 betű/karakter, középhez közel az angol szövegekben gyakrabban használtak, távolabb a ritkábban. Középről indítod a karakter bevitelt és ide is térsz vissza. Ha a bevinni kívánt karakter pl. a felső negyed jobb oldalán a 3. középről, akkor egy egybefüggő mozdulatsorral felfelé húzod középről az ujjad (felső negyed karakterei), elindulsz az óramutató járásával megegyezően (jobbra, tehát a felső negyed jobb oldalán felsorakozott karakterek közül akarsz bevinni egyet), és egészen 3 negyedet mész arra (középről a 3.-at fogja választani), majd visszatérsz középre és felengedés nélkül folytatod (kivéve, ha szóközt akarsz, akkor 1x felengeded, majd visszateszed az ujjad középre).
    Egyszerű, igaz? Terveztem, hogy feloldózár helyett beteszem ezt alapértelmezett billentyűzetként, és képernyő feloldásakor jelszót kérjen....

    [ Szerkesztve ]

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák