Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • TRob1

    veterán

    válasz Dyrtyho #21809 üzenetére

    Sztem a legjobban azzal jársz, ha leszedsz egy valagnyi jobb pontozású lejátszót, mindet felrakod és tesztelgeted, majd eldöntöd magadnak, hogy melyik jön be a legjobban. (1-1 negatív vagy pozitív hsz-ből nem lehet eldönteni semmiről, hogy az neked tetszik-e vagy sem) Pl.pont a Mobo-nak "kellene" az egyik legjobbnak lennie a szavazatok mennyisége és átlaga alapján...

    Szvsz ez olyan dolog, hogy mindenki eldönti maga, miket használ. Nekem pl. a néhány hsz-el lejjebb lévő nexusking ajánlóból 1 db app van telepítve, a "valami zseblámpa" :D, a petipetya ajánlóból meg 2 (dropbox, docs to go), pedig van vagy 55-60 app a telefonomon.

    Több ezer hsz-ből egy mondja hogy gyenge, mások meg 4-5 pontot adnak rá, akkor mi a fontosabb? Az 1 vagy a sok ember véleménye? Sztem legfőképp egyik se, hanem a saját tapasztalat. :))

    VPlayer-t vagy pedig a Yxplayer-t? - 1 pillanat telepíteni mind2-t, és néhány perc alatt kiderül, hogy melyik jobb számodra (hisz a vélemények alapján nagyon xarok is, meg nagyon jók is :D)

    Bocsi a hosszúért...

    [ Szerkesztve ]

    ¤ R'n'R ¤

  • ko9

    addikt

    válasz Dyrtyho #21809 üzenetére

    Egy megjegyzés: Egy sima 43perces Divx-DVDRipes sorozatrész VPlayeren akadt/nézhetetlen volt, MoboPlayeren meg tökéletesen ment. Már megtanultam a magam 2hónapja alatt, hogy Market véleményekre nem éri hagyatkozni...

    --------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

Aktív témák