Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • petipetya

    nagyúr

    válasz petipetya #18321 üzenetére

    Megint jegyzet alkalmazást váltottam, a választás a Note Everything Pro-ra esett.

    Eddig különböző fülek alatt voltak a jegyzetek (vásárolni, jegyzetek, torrent stb.), ezeket egy fül alá akartam tenni, mert nem nézegetem végig az összeset. Ezt persze megtehettem volna a régi progival is, de ennél többre volt szükségem:
    - Egy közös mappa alatt egy mozdulattal új szöveges jegyzet, lista stb. létrehozása.
    - Kép jegyzet létrehozása: ugyanis a vásárlások alkalmával a francnak van kedve keresni a 600 ugyanolyan termék közül, ott a fotó és célirányosan azt kutatom.
    - A legfontosabb kritérium pedig az volt, hogy a felső panelen is ott figyeljen némelyik jegyzet. Ugyanis hiába volt meg a teendő, nem csináltam meg vagy csak kinyomtam az értesítőt mert nem tudtam elvégezni, később pedig már nem volt a fejemben. Viszont a felső panelen ott van az ikonja és a teendő, amely egészen addig nem tűnik el, amíg nem végeztem el.

    Illetve még van pár extra funkció, melyek tetszenek benne:
    - A jegyzeteknél a felső panel testreszabható, jegyzet/teendő típustól függően.
    - Automatikus backup.
    - Az értesítési sávból is egy mozdulattal tudok hozzáadni új jegyzetet/teendőt, melyet a vissza gombbal el is menthetek.

    Nagyon meg vagyok vele elégedve mivel villámgyors és logikus a felépítése, a plusz funkciók pedig nem bonyolítják túl.

    jegyzet

    "nincs rá lezsóidő"

Aktív témák