Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • umfrider

    senior tag

    Sziasztok!

    Van esetleg valami ötlet az alábbi problémára?

    "valamiért nem tudok letölteni fájlokat a netről. Legyen az facebook, vagy egyből egy honlap. Ha valamire rákeresek google-ba, akkor van, hogy pdf-et dob ki. Erre rámegyek, végig is megy a töltés, majd minden esetben azt írja, hogy gond volt a csomag elemzésekor. Az állapotsávon megjelenik, hogy sikeres volt a letöltés, de a fájl viszont sehol sem található meg...

    Szerk.: ja, de! Minden kattintott letöltésnél megjelenik egy temp.apk fájl. Fájlkezelőbe ezt ha megnyitom, akkor jön ki a hibás csomagelemzéses probléma.
    Ez mi a sz@r?!"

    Ajánlották másik böngésző használatát. Nos, nekem csak a chrome jött be, a többi egyáltalán nem szimpi. Sonyn pedig ez a gyári böngésző is. Visszaállítottam az alkalmazást a gyári verzióra, de továbbra sem változott a helyzet.
    Eddig csak egyetlen helyről sikerült letöltenem fájlt, az egyetemnek van egy nyílt FTP szervere. Nos, onnan leszedi a doksikat. MLP honlapjáról sem sikerült, etc...

    [ Szerkesztve ]

    'Egy nap 24 órából áll; akkor, ha 6 órát alszol marad 18 órád. Persze mondhatod, hogy "várj egy picit, én 8 - 9 órát alszom". Ebben az esetben azt javaslom, aludj gyorsabban!'

Új hozzászólás Aktív témák