Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsiz

    őstag

    Köszönöm az autós app ajánlásokat :) Jött egy jópár, úgyhogy ha lehet szűkítsük a kört.
    Ami nekem fontos lenne:
    - ingyenes,
    - két autót rögzítenék benne,
    - szinkronizáljon valami ingyenes tárhelyre (pl. Drive tökéletes),
    - csak a javításokat akarom dokumentálni - dátum, km, megjegyzés (alkatrészlista és ár) és néhány fotó az elvégzett javításokról (a tankolás nemhogy másodlagos, hanem egyáltalán nem is foglalkozom vele, mint ahogy diagrammok, statisztikák, összesítések sem érdekelnek),
    - az egyes bejegyzéseknél lehessen több fotót csatolni és km állást rögzíteni, megjegyzést írni,
    - illetve az még jó lenne, ha lehetne exportálni valami élhető formátumba (html, pdf...), hogy esetleges eladáskor az új tulaj kezébe tudjam nyomni, hogy mi és mikor volt cserélve. Ez éppen nem fontos, nincs tervben hogy eladjam bármelyik autót, de egyszer jól jöhet majd.

    A My Car rögtön kiesik az éves díjával, a Drivvo csak Pro módban enged fotót feltölteni (bár ennek legalább csak 600Ft az éves díja, az nem vészes). A Spritmonitor is szintén csak előfizetéssel engedi, de az már 4k/év. Tovább még nem jutottam a próbálgatással, ha tudjuk zárjuk ki ami nem felel meg a fentieknek. Ha nem, akkor majd úgyis végigpróbálgatom a javasoltakat, csak időt spórolnátok nekem :) Minden esetre köszönöm az eddigi segítségeteket is :R

    Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Új hozzászólás Aktív témák