Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Faby

    senior tag

    Üdv!

    Elsősorban croktól kérdezném, de ha van valakinek ötlete, infója, az se tartsa magában.

    E-mail klienst szeretnék választani, több, 5-6 fiók kezeléséhez (3 gmail, 3 vipmail/indamail).
    Eddig, nagyon régóta (a Note 4 Mido óta) a xiaomi saját e-mail kliensét (MIMail) használtam, elsősorban megszokásból, de jól is működött. Viszont egy jó ideje, nem emlékszem, de talán egy éve is elkezdett hülyéskedni, egyszerre 2 gmail fiókba nem tud bejelentkezni.
    Crok útmutatása alapján többször nekifutottam kiválasztani az új alkalmazást, de nem sikerült. A legfőbb probléma, hogy sem a Fairemail, sem a Maildroid nem kezeli az indamailes fiókokat, hibát dobnak.

    Még januárban írtam e-mailt a Maildroid fejlesztőjének, de nem kaptam választ.
    Az is lehet, hogy az indamail oldalán van valami, de akkor miért működik más levelező kliensekkel?
    Megoldásként az Email nevű alkalmazást (com.easilydo.mail) használom, de nem az igazi, a nem gmailes fiókokból nem jön az értesítés, akármit is állítok be. (maradtam már így le no-ip értesítésről) Kinézete viszont tetszik, ami a fenti kettőről nem igazán mondható el ;)

    Illetve, mivel az indamailnek nincs SMTP szervere, így a gmail SMTP szerverét szoktam beállítani, és mostanában volt valami update, ami miatt kaptam értesítést, hogy a kevésbé biztonságos alkalmazások engedélyezése letiltásra került/fog kerülni.

    Szóval, mit tudnátok ajánlani, esetleg van-e a fenti hibára megoldási javaslat?

    A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

Új hozzászólás Aktív témák