Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    No...
    Nem tudom segítek-e vele másoknak vagy nem. Egyáltalán érdekel-e valakit, de leírom, mert egyik nap volt téma a messenger zipsingerrel aláírt verzió telepítésének a hibája.
    Nos.. Tegnap jött vissza a szervizből a telefonom szóval egyáltalán nem laktam még be. Semmi sallang nem volt rajta, annyi, hogy tegnap megcsináltam ezt a zipsingeres messengeres műveletet. Elsőre szépen telepítette is.
    Ma akartam telepíteni a Facebook appot play-ről. Letöltötte, de mindig ebbe a hibaüzebetbe futottam.

    Töröltem a cache-t, minden töröltem ami szemét lehet amitől nem telepíti... Kiderült, hogy maga a Messenger volt a szemét... Ez a buzi faszbúk app, telepítés során ellenőrzi, hogy van-e módosított bármilyen facebookkal kapcsolatos app. Amint letöröltem a zipsinger által aláírt Messengert, azonnal települt a Facebook app..
    Há' mondom akkor ok... Feltette, mehet vissza a módosított Messenger... Aha persze... Így már nem telepíti fel ahogy fent van a Facebook.
    Rohadt agresszív biztonságot írtak bele a Facebook appba. Nem olyan rég még nem volt ilyen gondom.
    Menjenek a sunyiba tényleg. Ezek szerint mindenképp az új Messengert kell használni, ha a Facebbok app fent van...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák