Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • I.T.E.M

    senior tag

    válasz I.T.E.M #3878 üzenetére

    It’s a server-side fix – Google will make its servers switch to a secure channel when syncing users’ data. The fix should roll out to Google's servers over the next few days and affect every Android device.

    “This fix requires no action from users and will roll out globally over the next few days.”

    Ez a javítás a felhasználók részéről semmilyen teendőt nem követel és néhány napon belül automatikusan, világszerte az összes androidos készüléken megjelenik"

    Gyakorlatilag a kliens eddig is titkosítva kommunikált a szerverrel,csak a visszafele érkező kulcs nem titkosítva jött,ezt szerver oldalon javították,és ezen kívül jönni fog az összes android OS-re a fix.

    Nekem nem kell semmit sem ráraknom otthon,megoldják ezt helyettem.

    Azt meg már leírtam,hogy normális gyártótól kell okostelefont vagy tabletet vásárolni,mert a google folyamatosan egyeztet ezekkel a gyártókkal és közösen elkészítik a javításokat.

    Google recently acknowledged that its procedure for issuing Android software updates needs work, and formed a consortium of cellular carriers and hardware manufacturers to address the problem.

    日本 - ダイレクトストリームデジタル

Új hozzászólás Aktív témák