Hirdetés

  • Spyra: nagynyomású, akkus, automata vízipuska

    lo Type-C port, egy töltéssel 2200 lövés, több, mint 2 kg-os súly, automata víz felszívás... Start the epic! :)

  • Két OLED kijelzőt is bevet a GPD DUO

    ph A készülő notebook biztosan úgynevezett AI PC lesz, de nem tudni, hogy milyen platform kerül bele.

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

Új hozzászólás Aktív témák

  • hubber1

    kezdő

    válasz this is life #90108 üzenetére

    Nagyon a Xiaomi Pad 5 felé hajlok, ár-értékben úgy nézem elég bajnok.
    Van itt a kezemben Widevine L1-es kínai tablet, még a DRM Info szerint is az, de a Netflix csak L3-ban hajlandó kezelni. (SD)
    Ez az Aliexpresses cucc lutri lenne, árban tényleg jó, de mi van ha megjön (plusz nem törik össze útközben) és mégsem L1?
    Lásd az eladó leírását :
    "Xiaoxin Pad Pro 2022 11.2-inch Main Features
    Please note.
    *Xiaoxin Pad Pro 2022 6G+128G is the Global version. The system name is Lenovo Tab P11 Pro (2nd Gen).cpu is MediaTek Kompanio 1300T,the system does not support Netflix software. The system version is already up to date and system updates are not supported"

    "Kicsit" nehezebb lenne érvényesíteni az igényt, mint pld SmartShop vásárláskor.

    Használ más is Xiaomi Pad 5-öt? Mik a tapasztalatok Netflix L1 terén?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák