Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Loituma69

    őstag

    Segítséget kérnék! Vettem egy point of view protab XXL2 tabletet. Gyári 4.03 áprilisi kiadású rommal, atomstabilan működött, de nem volt kamera és g senzor se működött és játékoknál torzitott a hang, gondoltam egyet és a hivatalos oldalról letőtltöttem ezt a romot : PROTAB2XXL-Android 4.0.3_1828-20120725.zip z ott leírtak szerint pdf melléklet felraktam. Ezzel a rommal minden működik és gyorsabb lett a tablet viszont néha fagy és újraindul, ezért visszaraktam rá a gyári romot. Na most a problémám a következő ismét felszeretném rakni ezt a verziót : PROTAB2XXL-Android 4.0.3_1828-20120725.zip inkább néha fagyogasson, de működjön minden. A probléma a következő hiába nyomkodom a pdf által leírt billentyűkonbinációt ami ezidáig működött rom frissítéskor most nem működik és ahelyett, hogy megkezdhetném a frissítést mindig csak bekapcsol elindul normál indítással a kütyü tehát nem tudok romot frissíteni, mint írtam ezidáig tudtam, de most már nem megy a billenytűkonbináció! Mi lehet a gond help please mit lehet tenni!?
    Elvileg ez volt a jó módszer : home gomb+power 1-2 sec, utána home nyomvamarad power 5x megnyom, ezután home+power+reset gomb, ezután home nyomva marad többi elenged és utána power 5x, de nem történik semmi! kelzsocának szólt volna privátba, de később olvastam, hogy ő nem válaszol pirvát üzenetekre. Bárkinek akinek ötlete van szivesen venném!

Új hozzászólás Aktív témák