Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tvamos

    nagyúr

    Sikerult kezhez kaparintanom az Aurora II-t. Kicsit vegyesek az erzeseim.

    A display egesz jo, de nem a legjobb. Ha teljesen fekete a kep, nagyon halvanyan derengo foltok vannak rajta. Sotetben nem tudom annyira levenni a fenyerot hogy ne legyen zavaroan fenyes. A felbontasa viszont jo, ennel kisebb pixeleket mar ugyse nagyon latnek. Szoval... nem iPad, de elmegy. Jobban hasznalhatonak tunik (nagyobb a fenyero) mint a Gadmei, de az meg 3D.

    Erdekes, hogy angolul beszelt, de a billentyuzet kinaira volt allitva. Ezt azert konnyen lekuzdottem.

    Play-el egyutt jott, egy gondal kevesebb! A Play rogton Aurora II-nek latja, es egy rakas progi nem m egy fel, pl. az Antutu sem. A Quadrant egy paraszthajszalnyival jobbnak latja, mint a Tegra2-es telefonom. 2915...

    Ami kellemetlen, hogy a gyereknek a jatekait nem eszi meg... az Angry Birds-ok kozul csak a Rio volt rajta... az megy.

    Valami miatt neha megall "gondolkodni". Persze, nem uj ez a dolog, de azt hittem, ez a GB marhasaga. De nem. Itt talan meg rosszabb.

    Ami abszolut nem tetszett, hogy az egesz fenyes plasztik, csuszik, mint a fene. Telefon meretben meg valahogy meg lehet foni egy kutyut, de ez ahoz tul nagy, esik ki a kezembol. Tokkal meg pont azt vesziti el az ember, hogy egyebkent olyan kis "ugyes" lenne,

    Szoval... meg mindig varok az igazira, ami negy magos, es nem csuszik. Es nem foltos a kijelzo.... bar ez utolso nem zavaro. Csak mar tudom, hogy ott van.

    -------------------------------------------------------------------------------------------
    (#16954) vamzi:
    Naluk a CE Mark sem igen jelent igazabol semmit.
    Max, hogy ki tudtak nyomtatni...
    Plane, ha "szurke importban" hozod be.

    (#16959) kelzsoca válasza Crytek (#16958) üzenetére
    Lehet, hogy erdemes elebe menni a dolgoknak, kulonben elhuzodhat hetekig.

    [ Szerkesztve ]

    "Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Új hozzászólás Aktív témák