Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Luissimo

    veterán

    válasz beers #65748 üzenetére

    Ez itt ebben a topikban felfogható ellenreklámként, de nem annak szánom, tehát ne háborodjon fel senki.

    A kívánt tartalomhoz megfelelő cél eszközt kell alkalmazni, ez a lényeg , tehát:
    biztos hogy nem fog menni rajta, ne is javasold neki, ha jótakarsz magadnak.

    Persze sokminden másra jó az a box, de arra speciel nemjó.

    Én még olyan boxon is kipróbáltam, amelyen van egy Root Be és Root ki kapcsoló, de ez sem jelentett megoldást, hiába kapcsoltam ki, az AIDA rootoltként mutatta tovább.
    Nem játszik le TV Got csak laptop, telefon tablet.
    Fel lehet installálni a boxra is, ott fog figyelni, de amikor nézni akarod, akkor beint neked egy hibaüzenettel.
    Sokan tévesen irták le, hogy megy rajta, mert sikerült nekik felrakni, sőt még az is lehet, hogy a közszolgálati csatornákat lejátszotta a duna tévéig bezárólag.
    Nyilván akinek előfizetése és csomagja van, az ennél többet akar,
    de a tv2 , RTL és társai már nem mennek.
    Amennyiben bárki másnak ezzel ellentétes tapasztalata van és működik neki a 96 csatorna rajta, akkor kérem jelezze, mert ez mindenkinek fontos információ.

    Egyetlen boxomon sikerült eddig normális és tökéletes működésre bírni, azpedig a Mi Box4.Az nem rootolt illetve azon arra sem panaszkodik, hogy külső megjelenítő nem támogatott.
    A képe is kiváló, ha megvan a kellő sávszélességed.

    2 féle Beelinken , X95 MAX-on, Sunwell-en, X96 Mini esetében mindegyiken elbukik.
    Ha nem akarsz a jövőben csuklani, amikor emleget , hogy nem megy vele akkor én a helyedben egy olyat vetetnék vele, azon ráadásul tökéletesen megy a HBO GO is, a NTFLX is, a Horizon Go is, a Telkenor MyTV is, a Digi Online is.

    Ha online megrendeli a Mi BOX-ot a "gyorsboltban" pl. akkor 2 hetes próbára és elállásra jogosult indoklás nélkül.A SpeedShopban 20 ezer körül van.
    Ugyanez kínából nem működik.

    Ennyivel már el lehet lenni bárhol, ha az emberfia nem tartózkodik tévéantenna közelében, viszont van jó kis netje, külföldön, hotelban, nyaralóban, bárhol.

    bocs ha kicsit hosszuvoltam, de egyértelmű szerettem volna lenni :D
    üdv,

    Lui

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák