Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Valkűr

    őstag

    válasz Egon #58576 üzenetére

    Látod ennyire figyelsz! Nem sértődtem be, csak jeleztem, h más nevében ne beszélj, mert nem te törted itt magad azon, h segits, mások szón nélkül önzetlenül megtették!

    Leírtam azt is, h nincs masik pendrive, vagy kartya amivel kiprobalhattam volna. Tarhely is csak nas van, tehat azt sem tudtam kipróbalni. Azt is irtam, h ma venni fogok kartyat, es kifogom probalni a lehetőségeket, mar amit kitudok. Nyilvan most több tizezrekert kulso HDD nem fogok vásarolni, h azt is kitudjam zarni. Azt is leirtam, h a Kodi vacakol, mert a zidoo esetében is a kodinal jött elő ez a hiba. De pc eseteben a kodi ugyan ezeket szo nelkül beolvasta. Képzeld nem várom a sült galambot, es zidoo esetében is mindent kiprobaltam, segitség is volt, olyantol aki vagja ezeket, meg ő sem ertette a hiba okát.

    Annyit vártam, illetve várok, ha esetleg valaki talalkozott már ilyen es hasonlo problémával az ossza meg velem. Ha senki nem reagál ugy veszem, h senki nem futott ilyenbe bele, igy nyilván tovább nem erőltetném a dolgot. Ellenben nem tudom elképzelni, h annyira egyedi eset, h senki nem.latott ilyet. A tippeket koszi, amit tudok csekkolom. OFF

    iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

Új hozzászólás Aktív témák