Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz blakey #27790 üzenetére

    Sokszor a letöltés nem is látható a play-en, de ez átverhető a build.prop szerkesztgetésével. Ezzel nem foglalkoztam a boxoknál, nem tartottam olyan fontosnak mondjuk mint telefonnál, most csak és kizárólag a hibás videólejátszásra koncentráltam így is kb 300gb.nyi cucc jött össze a hiba kereséshez. Sokszor egy -egy bejegyzés baromi sokat számít a build.propban, anno gyűjtöttem pár ilyen érdekességet, valahol megvan még. Simán át lehet írni a típust olyan támogatott készülékre ami elfogadott a google számára, de érdemes olyat választani ami paramétereiben azért megfelel a miénknek mert hiába tudunk valamit letölteni ha nincs alá kellő hardver, vagy éppen más verziót tölt le mint ami nálunk elfut. Itt szerencsére kisebb a választék mint a telefonoknál, de kijelző megoldás miatt ( nem tapis, más felbontások - ezért is tartott eddig az afr megoldása, telefonokon nem volt rá szükség) nehézkes lehet ez. Szerintem azt ne várjuk egy boxtól hogy minden menjen rajta mint egy telefonon-tableten. Sokszor az irányítás és a tájolás is fontos az appoknak.
    Éppen ezért van (volt) sok hiszti az androidos tv-k körül, mert nagyon bezárták a rendszert és nagyon átírtak mindent, de csak azért hogy a távirányítós működés jó legyen, csak olyan játék és app tölthető ami valóban elindul stb. Így gyakorlatilag igen lebutítottnak tűnik, csak próbáltak biztosra menni, több-kevesebb sikerrel.

    Rögtön egy válasz egy minix fejlesztőtől:
    "Az alkalmazások nagy része intelligens mobil eszközökhöz (okostelefonok, táblagépekhez) készült, amelyeknek nincs ethernet portja. "

    Tehát ezért nem indulnak csak wifivel. A minixnél már kb 2 éve nekiálltak ennek, van is megoldásuk valóban, biztos át lehetne venni mint ahogy az AFR-t is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák