Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz djnice #26888 üzenetére

    Nem is kell. Mit ajánlasz? Én mondjuk az X96 minire nyugodtam mondanám hogy akinek olcsó kell mert számít vegye meg ha a 4k nem fontos mert semmiben sem gyengébb, de fentebb én is azt mondtam hogy pár dodoó miatt nem venném meg a legolcsóbbakat. De tök mindegy mit írok, mert úgyis kell fogást keresni bármiben amit leírok vagy én ajánlok úgy érzem, akkor is ha esetleg ugyanzt írtam is, le kell írni "jobban is"
    Te most mit ajánlasz hasonló árban Bestbuyként? Én párat már feldobtam ajánlatba, és olyat amit ki is próbáltam droiddal és LE-vel is. Tényleg várom a javaslataitokat amiről tudjátok hogy jó, olcsó és működik is. Ne csak annyit hogy azt ne amire én pl azt mertem mondani hogy megvenném.
    Az én listám, csak úgy nagyjából amit a mapokban teszteltem, vagy jókat hallottam és olavastam róluk:
    X96 bár nekem még nem volt de mindenki azt mondja megy a LE wifivel, szerintem jó a távja is. ( S905X)
    OTT MXQ Pro plus, megy a wifije (5Ghz), jó a távja is. (S905X 2/16)
    Ha wifi nem érdekes akkor Mecool M8S Pro Plus , droid alatt is jó és Widevine Level 1 (S905X)
    Simán ajánlanám az X96 minit, bár nem próbáltam csak más S905W-t de ahogy hallottuk megy a wifije is, jó a távja is. Negatívum a 4k60fps hiánya. Ezt olyanoknak akik olcsót keresnek és nem csak 70gb-os BR filmeket néznek hanem simán egy olcsó lejátszót keresnek.

    LE-hez nem ajánlom a Tanix TX3 minit és az Alfawise S95-öt leginkább a kijelzőjük miatt. ( S905W)

    Mecool M8SW-rt ami 905W nem próbáltam de fogom, arról nem tudok semmit de jókat olvastam róla.

    Ennek ellenére hogy 1-2$ nem számít ,mégis mindig az 1/8-asokat ajánljátok, én meg erre is azt mondom hogy nem biztos hogy ezen kell 1-2$ spórolni, mert soha nem baj ha 2/16-os a doboz. Tudom hogy a LE nem használja ki, deha esetleg el kell adni könnyebb lesz, és nem tudjuk a későbbiekben nem lesz-e rá szükség.

Új hozzászólás Aktív témák