Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz dugesz77 #15961 üzenetére

    A gyorsabb SD olvasó, a gyorsabb USB amik szintén fokozzák a használati élményt.
    Van összehasonlítási alapom.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

  • Technoman

    őstag

    válasz dugesz77 #15961 üzenetére

    Pont az a lényeg, hogy (egyelőre*) nem szeretnék rá LE-t telepíteni. Mint ahogy azt blakey kolléga is említette, ezen a Minix Kodi forkja is tökéletesen fut (nincs röcögés, döcögés, akadozás)
    Ha mégsem jön be, vissza viszem a cseh cégnek, hisz van 14 napos elállási jogom.

    * Persze az is ki lesz -de csak- próbálva

    Ami az én (Venz V10) részemről előlépést jelentene
    - gigabit LAN (vs 100 LAN)
    - 2 GB RAM (VS 1 GB RAM)
    - használható Android (ezt ugye nem kell ecsetelnem)
    - jobb Wifi (hagyjuk)
    - BT (-)
    - terméktámogatás (ezt sem kell ugye elmagyarázni)
    - még így is olcsóbb, mintha egy dedikált lejátszót vennék a "nagyoktól" (Dune/Popi)

    (#15938) beluudj
    Az tetszik a távban, hogy világítos (ez nekem mindent megér) + intelligens is, mert nem csak lekapcsolódik ill. gombnyomásra bekapcsolódik a világítás, hanem a beépített girószenzornak hála, világítás alatt, ha megfordítom, akkor mindig az éppen használt aktuális oldal gombjai világítanak (!). Ez nagyon durva :C . Nem kellett semmit sem telepíteni, bedugtam és müxik.
    + ja ,a CEC TV távval szemben ezeknek a távoknak van egy óriási előnyük. Van dedikált "Home" gomb (főmenü), nem kell a "Return" gombot, mint a hülye 1000x megnyomni :C

    (#15964) Somatom
    Látod, ezért beszélünk el egymás mellett.
    Te 1-2 GB-os SD-t töltesz le, én min. 720p-t. Te nem vagy érzékeny a röcögésre, én a munkámból fakadóan igen. Te PC-s csipogókon hallgatod a múvit, nekem rendes Yamaha erőlködöm van, mellé meg emberes méretű Technics hangfalak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák