Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chab7

    addikt

    válasz gabywap #1217 üzenetére

    Szia!

    Érdeklődnék a készüléked felől. Azt olvasom meg vagy elégedve vele. Én is kinéztem ezt a cuccot, pedig csak sima médialejátszót kerestem a TV-t felokosítani de belebotlottam ebbe a tuneres változatba, és látom pont egy régi ismerős pont mostanában ilyet használ. Az ára sem rossz. Gondoltam akkor lehet érdemes lenne a TV-nézést is "beletenni" ebbe a dobozba és lecserélni (de legalábbis kiegészíteni) a lassan kiöregedő dm800-at. (Főleg mivel több10ezres csodaboxra egy darabig még nem tudok kiadni).
    Érdekelne mit tud a box műholdas téren. Bírkózik-e a leírásában írt alacsony illetve magasabb SR-el? Megosztás megy rajta oscammal is vagy csak cccam? Felvétel külső UBS-s vinyóra rögzítése is érdekelne stabil-e, bírja-e? TV nézésen felül nagyrészt filmnézésre lenne a dobozka használva. Nincs már kedvem a laptoppal összekötögetni mikor filmet néznénk (okos TV-re pedig még kevésbé telik). Gondolom az 1080p hd ripek nem kottyannak meg neki. Ezen kívül használnánk még internetezésre (skype video, youtube, böngészgetés - látom 10 dollár körül egész jó kis kézi bill. van ezekhez). Játék max. a mérges madarak menne esetleg vele, azt gondolom bírja, de ha nem akkor sem baj.
    Ha ezeket mind tudja akkor nem is keresgetnék tovább.

    Egyéb tapasztalataid is leírhatod róla, főleg a műholdas részről, miket tapasztaltál vele azóta hogy megvan. Köszi!

    Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Új hozzászólás Aktív témák