Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ORCA58

    addikt

    válasz esicyhun #84355 üzenetére

    SD-ről indítottam a TWRP-t. A TWRP_AML_SlimHouse_3.4.1.zip -et használtam, [link] van benne magyar nyelv is.

    Furák ezek a boxok. 2 db Vontar-nál vásástolt X96Max+ Q2-es verzió. A ROM X96MAX_Plus_Q2_20201209-1446 mindkettőn. Totál egyforma, de mégsem egyformán működnek.
    A tapasztalatok összefoglalva. A CE mindig Matrix volt.
    Első box:
    Gyári android mellé nem lehetet feltenni a CE-t se SD-re se pendrive-ra.
    A SlimBox mellé simán felmegy működik is, de néha eltűnik a WiFi. Nem csak a kapcsolat szakad meg, hanem teljesen eltűnik. Ekkor a hálózatoknál nincs vezeték nélküli hálózat, azaz mintha nem is lenne benne hardware. Most pár órája nem ment el. :U
    A X96Max_Plus2_20200901-1005.img gyári rommal is felmegy a CE. Viszont androiddal van gond. A bluetooth nem megy. Mindig kiírja, hogy leállt, és nem is kapcsolható be. Így marad a Slimbox Pie.
    Második box:
    Gyári android mellé többszöri próbálkozás után felmegy a CE , de áramtalanítás után megint kell a fogpiszkálós módszer az indításhoz. A CE kikapcsolás menü bizonytalan, vagy nem is működik. HDR gondok is vannak, azaz mindent HDR-ként továbbít a TV-nek.
    A X96Max_Plus2_20200901-1005.img-el nem is próbáltam, de az előbbiek alapján a CE biztos felmegy rá.
    A SlimBox-al CE jó és hibátlannak tűnik, a CE és az android is . CE KODI addonnal WiFin néztem este filmet rajta, gond nélkül ment.

    Összefoglalva. Ha csak CE kell vagy SlimBox, vagy a X96Max_Plus2_20200901-1005.img ROM kell rá. He kell android a SlimBox jónak tűnik.
    A Slimbox-nál a kikapcsolás menüben van egy Beállítások menüpont. Nem tudom mi a célja. Ha erre kattintok nekem utána minden megmaradt, de a a CE nem indul, kell a fogpiszkáló, vagy Root bekapcsolása utána Reboot to liebreelec.
    Ami még gond nálam, nagyon melegszik. 4K lejátszásnál bőven 70 fok felett van, de HD-nál is 60-65 fokos.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák