Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsfoto

    tag

    válasz Beni2360 #75015 üzenetére

    Köszönöm, hogy figyelemmel kíséred aktivitásom. Hát ha a kezdeti nehézségeken is túl vagyok, ... vannak sikerélményeim... hát naná, hogy mindent akarok, de egyszerre. ;-)
    Megfogadom tanácsod, teljesen igazad van. Egyszerre csak egy lépést!
    Kollégámmal beszélgetve, lehet, nem feltétlen fontos a belső memóriába való másolás. Maradhat az a külső kártyáról is. Ettől még lehet, hogy meg kellene lépni.
    Mi előny lesz abból, ha a belsőre kerül a rendszer?
    Amitől ilyenkor aggódok, hogy ha netántán memória problémás a kütyü, akkor mi lesz, ha a rendszer rákerül a belső memóriába.(?)
    Lehet, hogy a mellékelt Android rendszerrel volt a hiba és azért fagyogatott.
    A frissítések után nem olyan sűrűn jöttek elő a hibák. Illetve az új teljes rendszer rátételekor már kevesebbszer és tegnap kaptam rá egy foltozást, azóta pedig egyáltalán nem találkoztam hibával. Attól még gyanúsan figyelem.
    Igaz, hogy a belső 64G memóriára azóta nem másoltam semmit, mint ahogy azt korábban megtettem. Na ez a teszt még vissza van. Kérdés, hogy a KODI fájlkezelője tud-e másolást.(?)
    Ok. Elsőre megnézek minden videót és utána egyszerre csak egy lépést előre. ;-)
    Köszönöm

    _Zs_

Új hozzászólás Aktív témák