Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    Van egy olyan gondom, hogy a Vontar V X3-nál, jó lett a táv ( a magicsee n4-n5-é), gfel is tettem az sd-re, működött is.
    be is kapcsol vele a box. Telepítettem a CE-t belső tárhelyre, ott is jó volt.
    Kipróbáltam hogy a Tanix távja viszi-e ( az mindig visz mindent) és most is így volt, viszont azóta az eredeti táv nem működik ( bekapcsolásra jó csak) de CE alatt a tanix távja működik.
    Ilyenkor mit állít át, és mit kellene nekem csinálni hogy azt a távot használja aminek a remote.conf-ja a flash meghajtón van?

    Sőt, az csak egy dolog hogy most visszaállítom, de valamit tenni kellene hogy ne válthasson ilyen simán át, hiszen ha véletlenül egy tanix-oz is irányítok a környéken mindig elmegy a táv majd?

    ( minek kellett ennyire megbonyolítani ezt? Érdekes régen simán ment a LE egy remote.conf-al és nem volt ekkora macera a túlontúlfejlesztgetésekkel)

    A flash-en lévő config.in-be be lehet írni a táv bekapcsolókódját? És mellé a storage /.config-ba berakni a táv rc.maps.cfg-ját? Vagy ezek ütik egymást?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák