Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz Tommee #33700 üzenetére

    Oké. Mi a baj az iptv-vel? Szétesik a kép? Én az miatt is keresgéltem anno és akkor találtam rá a deinterlacing problémára amit Djnice is linkelt, igaz én nem ezt a scriptet találtam de a lényege ugyanaz, az oroszok szenvedtek vele az iptv-jükkel, de arra másik megoldást is írtak.
    Én igazából a szivárványeffektre keresgéltem a megoldást, ezt a deinterlacinget nemrégen próbáltam csak ki. Gyakorlatilag megoldja hibák nagy részét. Csak egy videó szívatott, azt hittem ettől a módosítástól hibás de sajnos kiderült hogy a 905x és 905D alatt is hibás LE alatt is a videó ( ez elszomorít mert a WD-n hibátlan -és kodiban is android alatt)
    Tehát kiderült az előbb hogy nem is a 905W hibája. ( így marad az állításom hogy a 905W-t igen jól helyre lehet hozni kis módosítással) Gyakorlatilag most nálam ugyanazokat a fájlokat lejátssza mint a 905X.
    Az iptv hibákra és ts stream-ekre lehet jó egy másik megoldás amire fentebb utaltam, azt is érdemes használni:
    (echo 1 > /sys/module/amvdec_h264/parameters/error_recovery_mode )
    Ezt a magas bitrátájú videóhoz is írták az oroszok, "dadogós kép"et írtak. Mindenesetre eddig nem volt gond az iptv-vel ezekkel a megoldásokkal.
    Már csak azt kellene tudnom az az egy videó miért nem jó semelyik LE-vel és Soc-al.

Új hozzászólás Aktív témák