Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz djnice #28112 üzenetére

    Mi az az SCI Wi-Fi? Mármint a sima 2Ghz-es Wi-Fi működik már rajta (mert eddig tudom az nem működött) LE-vel? 9-es LE-ve? Mert ahogy olvasom ott meg egyéb gondok vannak, amiket még nem javítottak.

    Itt most jó árban van, ezt érdemes lenne?

    Leírom még 1x mi a a fontos: a Wi-Fi működjön, mert egyelőre (és még ki tudja meddig) csak így tudna YT-ozni, ami alapelvárása (én beígértem neki, tehát nem mondok le róla). Ha majd lépünk, akkor jöhet egy jobb USB-s Wi-Fi stick is akár, de az alaphelyzet is legyen már használható.

    A többi média lokál lesz majd USB-n keresztül (amíg meg nem győzöm a kábelezésről, de az nem holnap lesz).

    Valamint ennek a Mecool M8S Pro+-nak talán már jobb az az Android-ja is, mint a többi noname gyártónak? Pl. ha ott is menne rendesen a FHD YT és legalább valamelyik internet böngésző, anélkül, hogy fagyogatnának, crash-olgatnának az app-ok az is jó lenne. A Miracast, vagy az Airplay rendes működése is jó pont lenne.

    Most olvastam egy magyar "tesztet" az X96-ról és hát eléggé csalódás az Android-os része, a Miracas és az Airplay pl. nem menet és a stream-elés 720p-ig volt jó a Wi-Fi-vel.

    Mecool M8S Pro+ ATV firmware? Ez mókolt, vagy hivatalos? Tapasztalat mennyi és milyen van vele eddig?

    Köszi! :)

Új hozzászólás Aktív témák