Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz coreska #5457 üzenetére

    .mkv-król volt szó, erre válaszoltam: "Blu-ray játszók pedig sajnos nem tudnak kadenciahelyes lejátszást mkv-vel."

    (#5458) envagyok Direkt leírtam, hogy új is van 20e Ft-ért, ill. nem is az MK808B Plus-hoz haspnlítottam, hanem az M8S-hez, ami itthon kb. 27e Ft, azaz drágább, mint egy új Samu BD Player. Az MK808B Plus-t kiegészítőnek javasoltam a BD Player mellé, ha valakinek mini PC is kell. De tényleg nem az ár a lényeg az egészben.

    Ok, neked kell a Kodi. Erre is írtam, hogy lehet venni mini PC-t a célhardver mellé, aztán azon ott a Kodi. De nem, egy dzsunkán legyártott, multifunkcionáli eszköz legyen pengébb, mint egy HTPC.

    Kérlek olvassatok kicsit alaposabban, mielőtt válaszoltok.

    (#5460) Janaboy Így van, 40-50e Ft környékén lehet venni használt, de még garis alkatrészekből álló HTPC-t. Csak az nem annyit fogyaszt, mint egy kínai mini pécé (bár nem óriási a különbség, de azért van), és ha azon megy a TV is, akkor mindig üzemelnie kell, ha a család egy vagy több tagja néz valamit.

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó HP mini PC, Ryzen 5-ös HP laptop, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák